Událost, kde se Johnny určitě objeví

událost

zavřít

Registrace emailu pro upozornění na další koncert/akci:

Zde můžete přihlásit svou emailovou adresu, aby vám před každou kulturní akcí přišlo upozornění emailem. Jedná se pouze o události, kde Johnny vystupuje, tedy včetně kapel Zvrž, Improcore a Kabarduet.

Ke každému emailu je připojen odkaz, kterým lze ihned emailovou vámi zadanou adresu ze seznamu vyřadit.

Webmaster Johnny se zaručuje vlastní krví, že vaši emailovou adresu nebude poskytovat dalším osobám, a bude vám pouze zasílat relevantní maily o konání kulturních akcí.

zavřít
Hudba

Hudba

Divadlo

Divadlo

Cestování

Cesty

Tvorba

Tvorba

Impro

Události

Minulá vystoupení:

5. 6. 2024 Jak přežít v korporátu Žižkostel

Událost

Komunitní centrum Žižkostel má nový kabát. Letos v lednu se klub opět otevírá po náročné, několikaleté rekonstrukci, a my si staronové prostory chceme rozhodně vyzkoušet! Těšit se můžete na náš svérázný humor ve svérázném prostoru na Náměstí Barikád. Na rekonstrukci Žižkostelu můžete přispět do veřejné sbírky na adrese: https://www.donio.cz/spoluzizkostelu.

Událost na Facebooku

Lístky v síti GoOut:

https://goout.net/cs/jak-prezit-v-korporatu/szbmdyw/

17. 4. 2024 Improcore v Žižkostele Žižkostel

Událost

Žižkostel má nový kabát! Po náročné rekonstrukci kulturního centra se do sálu namísto sbíječek a dělníků vrací divadlo a hudba. Improcore si nechce nechat ujít tyto nové prostory vyzkoušet na vlastní pěst. Žižkostel, jeho provoz a rekonstrukce jsou skutečně bohulibou záležistostí, takže pokud byste na rekonstrukci chtěli přispět, můžete tak učinit ve veřejné sbírce na https://www.donio.cz/spoluzizkostelu

15. 2. 2024 Improcore v Klubovně Dejvická Klubovna

Událost

Klubovna je náš oblíbený prostor. Při posledním koncertě jsme si to opět připoměli, hlavně díky bezvadnému nazvučení a skvělé atmosféře koncertu. Mezi hitovky dejvického koncertu zaznělo např. psychadelické blues, nebo reggae s doprovodem steel drums jako z Jamajky. Na basu si s námi tentokrát poprvé zahrál Míla Mrkvička a na klávesy zaskakoval skvělý Vašek Michálek.

18. 9. 2023 Jak přežít v korporátu Dejvická klubovna

Událost

Kabarduet vykopává divadelní sezónu 18. září v dejvické Klubovně. Jestli si chcete zpříjemnit pondělní večer, dát si pivo, potrápit bránici a dopřát uším libozvučnou píseň, tak doražte ve 20:00 do Klubovny.

Událost na Facebooku

Lístky v síti GoOut:

https://goout.net/cs/jak-prezit-v-korporatu/szchbdw/

4. 5. 2023 Jak přežít v korporátu (v Kaštanu) Kaštan

Událost

Když už jsme si zařídili termín v Kaštanu pro Červenou kletbu, tak si tam zahrajeme i JAK PŘEŽÍT V KORPORÁTU, do dá rozum, že? Ať už se chtete podívat na náš opus znovu, v novém prostředí, nebo vás ubíjí vaše korporátní zaměstnání, přijďte 4. května do Kaštanu na divadlo a na škopek piva.

16. 3. 2023 Červená kletba v Kaštanu Kaštan

Událost

Konečně jsme se rozhoupali, a rozhodli jsme se expandovat z naší oblíbené dejvické Klubovny a za hranice Dejvic. Pravda, dostali jsme se jen na Břevnov, ale zato na scénu Unijazzu - do kulturního domu Kaštan. Moc se těšíme, že se ČERVENÁ KLETBA dočká nového prostředí a také na většího sálu. 

10. 3. 2023 Červená kletba v Trezoru Studio Trezor Unhošť

Událost

Konečně jsme se rozhoupali, a rozhodli jsme se expandovat z naší oblíbené dejvické Klubovny a za hranice Dejvic. Pravda, dostali jsme se jen na Břevnov, ale zato na scénu Unijazzu - do kulturního domu Kaštan. Moc se těšíme, že se ČERVENÁ KLETBA dočká nového prostředí a také na většího sálu. 

23. 2. 2023 Improcore komorně v Míšeňské Café klub Míšeňská

Událost

Sklepní prostory café klubu v Míšeňské jsou komorní prostory, proto jsme si pro tuto příležitost upravili komorní složení kapely. Přidal se k nám k této příležitosti Oskar Hýbl s chellem a po dlouhé době si s námi zahrál i Petr Vítek.

19. 2. 2023 Bezpočet & Kabar(du)et na Slamníku Slamník

Událost

V neděli 19. února se sejdeme v legendární hospůdce Slamník, kde zahrajeme písničky z našich kabaretů. Začátek je již od 17:00, což nabízí náš koncert společně s únětickým pivem a kapelou Bezpočet jako ideální završení procházky ve Stromovce.

9. 12. 2022 FMcabaret & Kabarduet: VANOce přicházejí Souterrain

Událost

Chystá se ultimátní večer kabaretů. Ve Večerní kavárně Souterrain (kousek od I.P. Pavlova) se sejde trio děvčat z FM Kabaretu v přátelském utkání s Kabar(du)etem. Děvčata mají početní převahu a lépe se na ně kouká, takže budeme muset vyšponovat šarm na 11, abychom vedle nich obstáli.

15. 11. 2022 Jak přežít v korporátu Dejvická klubovna

Událost

Až padne listí, až budeme všichni plně v pracovním procesu, máme nachystaný druhý opus, kancelářskou satiru JAK PŘEŽÍT V KORPORÁTU. Dozvíte se zde, co dělat, abyste se v práci nepředřeli, co dělá váš šéf, když nekoukáte, a třeba si s námi zapějete některou z hitovek, kterými je hra protkána.

12. 9. 2022 Červená kletba v Klubovně Dejvická klubovna

Událost

Léto se nám chýlí ke konci a my doufáme, že si ho plnými doušky užíváte, neb radost jest hlavním zdrojem lidství. Nebo je to láska? Pojďte to s námi rozklíčovat 12.9. do Dejvické Klubovny, kde zahrajeme naši prvotinu ČERVENÁ KLETBA. Ano, divadelní sezona je zpět a my s ní. V Červené kletbě otevřeme téma rozchodů, srdcebolů a vnitřních převratů, ale také flirtování a svádění. Menší či větší katarze oblažené smíchem zaručeny.

2. 7. 2022 Improcore na festivalu La Strada v Miklově Mikulov

Událost

Improcore vystoupí první červencový víkend v moravském Mikulově při příležitosti festivalu La Strada. Moc se těšíme na jedinečnou atmosféru v hlavním městě moravského vinařství. 

16. 6. 2022 Český národní orchestr improvizované hudby se představuje Dejvická klubovna

Událost

Improcore právě prochází náročným rebrandingem. Náš soubor bude totiž v budoucnu vystupovat pod jménem Český národní orchestr improvizované hudby. Nebylo to snadné rozhodnutí. Věříme ale, že je v našich silách naplnit očekávání z tak nabubřelého jména. Náš první koncert coby ČNOIH se bude konat 16. června v dejvické Klubovně

8. 4. 2022 Jak přežít v korporátu @Unhošť Studio Trezor

Událost

Pro velký úspěch premiéry jsme byli již podruhé pozvání do Unhošťě! Budeme hrát v nově zařízeném klubu Studio Trezor (vstup u bývalé pobočky České spořitelny). Lístky budou k dostání na místě za 100,-

30. 3. 2022 Jak přežít v korporátu Dejvická klubovna

Událost

Repríza kvazi-kabaretního představení z korporátního prostředí. V rámci hudebně divadelní terapie se Johnny a Lumík smiřují s tím, že se člověk musí občas prodat, aby měl na chleba.

Těšit se můžete na koláž písniček, scének i zaručených tipů, během jednoho korporátního dobrodružství. Bude mít happy end? Běžte se přesvědčit do Dejvické Klubovny.

Lístky jsou k dispozici přes službu GoOut:

7. 2. 2022 Jak přežít v korporátu (taky premiéra) Dejvická klubovna

Událost

Může mít jedna hra dvě premiéry? Pochopitelně! DUET máme přece v názvu! A protože je o první termín zájmu dost, vyhlašujeme ještě jednu premiéru, aby bylo místo pro všechny. 


Lístky můžete kupovat přes službu GoOut: 

https://goout.net/cs/jak-prezit-v-korporatu/szioxss/

25. 1. 2022 Jak přežít v korporátu (premiéra) Dejvická klubovna

Událost

Je to tu. Termín. Po čtyřech letech příprav a přepisování scénáře jsme zkrátka zapíchli bod do kalendáře a řekli si TEĎ. A ten moment se neúprosně blíží. V naší oblíbené Dejvické Klubovně spatří světlo světa náš nový kabaret: Jak přežít v korporátu. Troufáme si sázet na to, že zájem bude veliký. Raději si zařiďte lístek dopředu. A ti, co nás podpořili v rámci crowdfundingové kampaně mají rezervace v prvních řadách!


Lísty můžete zakoupit přes službu GoOut:

https://goout.net/cs/jak-prezit-v-korporatu/szhoyqs/

26. 10. 2021 Kabar(du)et uvádí: Červená kletba Dejvická klubovna

Událost

My to víme. Těšíte se oznámení premiéry nového kabaretu. Ale než se tak stane, tak si ještě jednou zahrajeme naší nadčasovou Červenou kletbu. Vždyť už jsme nestáli na jevišti dva roky! To se musí napravit. 

14. 10. 2021 Improcore a hosté: Pocta Oskarovi Dejvická klubovna

Událost

Náš dobrý kamarád a zakládající člen kapely Oskar nás před půrokem nadobro opustil do muzikantského nebe. Rádi bychom mu vzdali hold a zavzpomínali na něj s rytmem v nohách a písní na rtech.

11. 9. 2021 Kabar(du)et na Žižkovských mezidvorkách Betlémská kaple

Událost

Vůbec jsme neměli tušení, že jsou v Praze hned dvě Betlémské kaple. Tu jednu proslavil Jan Hus, a tu druhou, žižkovskou proslaví 11. 9. Kabar(du)et. V rámci festivalu Žižkovské mezivorky budeme hrát písně staré i nové. Některé písně z připravovaného kabaretru Jak přežít v korporátu tu budou mít premiéru!

13. 9. 2020 Dětský den s Protěží v parku Grébovka Park Grébovka 15:00

Událost

V neděli budu v parku Grébovka na této akci zaskakovat za zpěvačku Petru Janů. Tomu se říká GIG! Takže popadněte bambina, kočárky, lahve vína zabalte do papírových pytlíků a přijďe se podívat. Alespoň budu mít příležitost uplatnit své soutěžní písně do Dětské noty. Já budu hrát od 15:00, ale celá akce má bohatý program na celé odpoledne pro účastníky všech generací.

10. 9. 2020 Vernisáž výstavy Kateřiny Valko Jindřišská věž

Událost

Zahrál jsem si na vernisáži výstavy umělkyně Kateřiny Valko. Vzhledem ke kapacitě sálu v Jindřišské věži jsem vás nemohl pozvat na vernisáž, ale na výstavu vás pozvat mohu. Kateřina Valko je letošním finalistou soutěže Umělecká galerie e-moc-e, kde jsem se taky umístil. Rozhodně stojí za to se v Jindřišské věži zastavit a Kateřiny plátna si prohlédnout na vlastní oči. Výstava je otevřená do 30. září.

30. 8. 2020 Improcore na Čajů Fest 2020 Ústí nad Labem

Událost

Letos můžete již po sedmé navštívit čajový festival, kde budete moci ochutnat čaje z různých koutů světa od čajových mistrů nejen z celé naší republiky, ale i od zahraničních čajařů. Ovšem poprvé můžete navštívit čajový festival, kde bude hrát Improcore své pecky o tom, že nejlepší čaj je přeci ten z pytlíku.

22. 8. 2020 9. narozeniny KIŠ Přístav 18600

Událost

Kiš? Co je to Kiš? Nepíše se to náhodou nějak jako Quiché? To asi neznáte tento výborný improvizační soubor, který shodou okolností bude slavit 9. narozeniny. Přijďte se podívat na nabitý improvizační večer, který budeme doplňovat svou hudbou.

18. 6. 2020 Večer tříhonzový (vol. VI) Pivovarský Klub

Událost

Bylo to roku 2013, co se sešli tři Honzové na půdě konzervatoře Jaroslava Ježka. Od té doby složili spoustu písní a zažili mnoho dobrodružství. A tak se každý rok schází, aby zpívali o tom, co na svých cestách viděli.


Jan Psohlavec
https://bandzone.cz/psohlavec
Jan Kubík
https://bandzone.cz/lumik
Jan Dočkal 
http://www.johnny-dockal.cz/

9. 1. 2020 Stařec a Facebook @prostor39 Prostor 39, Řehořová 33/39

Událost

Nový prostor, nové postavy, stejný stařec!

4. 12. 2019 Koncert kapel ZVRŽ a PláPole Freemasonic club pub, Týnská 632/10 Praha 1 – Staré Město

Událost

Přijďte si užít předvánoční hrbemhození na skvostné tóny rock'n'rollu, bluesu, swingu a pár autorských kousků. O doplnění žánrového kaleidoskopu o pár lidových písní se postará předkapela PláPole :) Těšíme se!

14. 9. 2019 Svatba Dana a Báry Karlovy Vary

Událost

Vzhledem k tomu, že byl Dan dlouholetým spolubydlíčím kapelníka Johnnyho, tak se ujal místa hlavní hudební produkce na Danově svatbě. Bylo to vyčerpávající, dlouhé a neskutečně energické. Tak skvělé a tanečně naladěné publikum jsme dlouho neměli.

7. 9. 2019 Stařec a Facebook na Ábru Besední restaurace v Hlubočepích

Událost

Letos bude v sobotu 7. září další ročník legendárního festivalu Aber Sometimes. A nebyl by to Johnny, kdyby tam letos opět nevystupoval. Doražte na představení Stařec a Facebook v 14:30.

6. 8. 2019 Stařec a Facebook na Hronově Divadelní stan za radnicí 16:30

Událost

Stařec se pojede podívat na Hronov! A s ním pochopitelně i hlavní klaun Ondra Líďa s hlavním... jak to správně pojmenovat... zkrátka druhá polovina celeho představení, tedy já, Johnny. Tak jestli vyrážíte na Jiráskův Hronov, tak se příjďte podívat na Starce do divadelního stanu za radnící.

13. 7. 2019 Žvrž na festivalu Kozodoj Farma Kozodoj

Událost

Zveme Vás na letní koncert pod širým nebem pražské skupiny Zvrž konaný v kozodojské Osvěžovně. V repertoáru zazní mimo pár swingových písniček i několik klasickýcých rock'n'rollů a nějakou tu skladbu z každé hudební dekády která následovala... navrch i několik vlastních počinů.

24. 6. 2019 Večer tříhonzový (vol. V) Paliárka

Událost

Tradiční dýchánek na svátek Jana. Tři Janové, tři přístupy k akustické kytaře a tvorbě textů.

Místo konání je v jednání a brzy bude zveřejněno.

Jan Psohlavec
https://bandzone.cz/psohlavec
Jan Kubík
https://bandzone.cz/lumik
Jan Dočkal 
http://www.johnny-dockal.cz/

18. 5. 2019 Kabarduet v Unhošti Unhošť, plácek u rybníka 19:00

Událost

Není všechno Praha, co se třpytí (v oparu smogu a sazí).  Po Nadějkově se jede Johnny a Lumík podívat s představením Červená Kletba do Unhoště! Místo činu jest je na zahradě u rybníka - název prý všichni místní znají - v případě špatného počasí se přesuneme do místního kina.

14. 5. 2019 Červená kletba v Dejvické klubovně Dejvická klubovna 20:00

Událost

Johnny a Lumík se vrací na místo činu, kde se odehrála premiéra Našeho veledíla. Za ten rok, co jsme tu hráli naposled se změnilo ledaccos, ale náš smysl pro humor a nadšení tvořit zůstalo nezměněno.

20. 2. 2019 Zvrž po dlouhé době opět v Celetné Studentský klub Celetná

Událost

Kapela se vrací na své oblíbené kolbiště uspořádat první koncert roku 2019. Ne náhodou je koncert načasován ihned po skončení Zimní Technické přestávky.

22. 11. 2018 Old Man and Facebook Café Club Míšeňská

Událost

Ve čtvrtek 22. listopadu bude můj kámoš Ondra Líďa předvádět v café Míšenská svou klauniádu. A protože rád všechno kritizuju a kecám lidem do tvůrčí činnosti, tak jsme spojili síly, abychom tu klaunikádu postrčili na NEXT LEVEL.

10. 11. 2018 Křest Povídek z druhé ruky Storm klub

Událost

Křest jsme si teda užili. To na obrázku je Dan Nekonečný, a ten stín za ním je náš bubeník, který mu k tomu svíjení na jevišti dělá doprovod. Takže jsme si v rytmu zářivého štěstí zahráli s Danem Nekonečným! Proč ne, žejo... A zmínili jsme se vlastně, že náš basák má v té křtěné knížce svou povídku? Jsme zkrátka soubor multitalentů.

29. 9. 2018 Písně o ženách a chlastu Krčma U Žraloka

Událost

Ve Vlkovci se v krčmě u Žraloka sejdou hned čtyři Ježkárenští bardi, aby místní hospodu utopili v patosu svých tklivých písní. Na scéně se objeví Tomáš Dvořák, Lumík, Psohlavec a já pochopitelně budu mezi nimi.

28. 7. 2018 Svatba Marťase a Niki ve Vigvamu Vigvam resort Němčice

Událost

Těmto krásným lidem jsme hráli na vyvoňené svatbě v Němčicích v jakémsi dřevěném "vigvamu", ve kterém by ten den asi naměřili rekordní teplotu. Z kapely lily provazy potu, zatímco se návštěvníci poflakovali venku na sluníčku, v jemném vánku. No a když už to kapela chtěla k půlnoci zabalit, tak teprve tehdy se všichni nahrnuli na parket (nyní již teplotně příjemnější) a místo konce přišel začátek.

13. 7. 2018 Jak si najít partnera na Mighty Sounds 2018 Mighty Sounds 2018

Událost

V pátek 13.7. zahrajeme druhou polovinu našeho celovečeráku v šapitó na festivalu Mighty Sounds v Táboře. O tom, jak sbalit holku se "Mighty people" dozví v odpoledních hodinách, hned z kraje festivalu, a zbyde tak ještě dost času na praktické ukázky.

26. 4. 2018 Jarní koncert Zvrž v Celetné Studentský klub Celetná

Událost

Čtvrteční jarní koncert byl vzpruhou při čekání na nějaké rozumnější jarní počasí. Doufám, že jste si to užili, protože my rozhodně ano. Dobrý zvuk je základ úspěchu každého koncertu, takže ještě jendou děkujime zvukaři Tomášovi za skvělou práci. Těšíme se na další setkání.

3. 3. 2018 Svatba Korčiho a Kačky Na té louce zelené

Událost

Na té louce zelené zní poeticky a jarně. Když ale venku mrzne až praští, tak holt musíte svatební hosty o to více rozehřát. Nakonec to byla dobře rozjetá párty, pro kterou by se svatebčané klidně vzali i podruhé. 

6. 2. 2018 Červená Kletba - Comeback v Dejvické Klubovně Ulice Generala Píky, Praha 6, na rohu křižovatky, vedle viaduktu

Událost

Téměř po roce se Kabarduet vrací na prkna na místě, kde to všechno začalo.

19. 2. 2017 Kabar(du)et + Kambek divadelního dua ToŤ DDM Klamovka 20:00

Událost

Divadelní duo Toť, totiž Láďa Karda a Ondřej Zais, po třech letech slaví kambek na divadelní prkna. A to se bude dít v neděli 19. února v DDM Klamovka. Kabar(du)et tu bude jako support, aby v rámci celovečerní kombinované akce oba soubory dokázaly, že ve dvou se to lépe táhne. I celé divadlo.

26. 1. 2017 Kabar(du)et uvádí: Červená kletba v Coffé Contact Prostá přítomnost 20:00

Událost

Nadčasové představení Červená kletba se uvede poprvé v novém roce na prknech podniku Coffé Contact. Ještě jste představení neviděli? Tak na to čekáte? Nebudeme to přeci hrát věčně. Už jste naše představení viděli? A máte někoho v okolí, kdo se trápí samotou, nemůže se smířit s rozbitým vztahem a nemůže si najít někoho nového? Pošlete ho za námi. Garantujeme zlepšení jejich duševního stavu na 100%. Za pouhých 100 kč za lístek může být právě naše přestavení tím bodem zvratu k lepší budoucnosti.

18. 1. 2017 Dvakrát duet: MarZ + Kabar(du)et v klubu M4 Klub M4 20:00

Událost

Ve středu 18. ledna se sejde Kabar(du)et s duem MarZ, které tvoří Markéta Zdeňková (kytara, zpěv, ukulele, texty) a Štěpán Janoušek (trombon, cajon, spousta zvukařských udělátek). Tento pseudokvartetní, či double duetní večer představí lehkou, optimistickou poetiku písní dua MarZ v kontrastu se sarkasmem a cynickým nadhledem ve kterém se s takovou oblibou utápí Kabar(du)et.

29. 11. 2016 Kabar(du)et uvádí: Červená kletba Dejvická klubovna

Událost

Kabarduet se vrací s představením Červená Kletba na místo činu, do Dejvické Klubovny, kde si odbyla premiéru. Přijďte se v úterý 29.11. podívat a poslechnout, jak se smířit s rozchodem, jak najít nového partnera a jak lásku přežít s humorem.

21. 11. 2016 Kabar(du)et + Tomáš Cortéz = koncert v M4 M4 music club

Událost

Johnny a Lumík se sejdou v klubu M4, aby zahráli své vyhytralé písně z kabaretu. Doprovázet je bude spolužák z konzervy, Tomáš Cortéz: https://soundcloud.com/tomcortes/sets/tomcortes

15. 10. 2016 Červená Kletba v Nadějkově Nadějkov

Událost

Byli jsme pozvání Divadelním a osvětovým spolkem Fikar k vystoupení v Nadějkově. A protože se lidé rozcházejí i scházejí i na podzim, bereme tuto nabídku jako příležitost usnadnit místním divákům jejich milostné životy. Samozřejmě je to i příležitost udělat si o víkendu pěkný výlet.

17. 9. 2016 DRŽ SE FEST 2016 DRŽ SE FEST

Událost

Týden po Aber Sometimes Festu zahrajeme druhou polovinu Červené Kletby (Jak si najít partnera) na spřáteleném fesťáku DRŽ SE FEST, který se koná na lodích na pražské Náplavce. Takže nebuď labuť a stav se, program je nabitej.

10. 9. 2016 Kabar(du)et na Ábru! Aber Sometimes 9

Událost

Johnny a Lumík se objeví na legendárním hlubočepském festivalu Aber Sometimes Fest, který slaví již devátý ročník. Kromě divadel se na festivale představí také kapely, tradičně pořadatelská Cílená Nejistota, premiérově mladé dámské trio Las Chubas a další.

Kabarduet zahraje na festivale první půlku Červené Kletby, tedy Jak se smířit s rozchodem.

5. 8. 2016 Červená kletba - 2. repríza Povaleč

Událost

Ti z vás, kteří se účastní legendárního festivalu Povaleč, by rozhodně neměli opomenout divadelní okénko v sobotu odpoledne. Kabarduet zde zahraje kompletní představení Červená Kletba.

27. 7. 2016 Červená kletba - 1. repríza Sběrné suroviny

Událost

První reprízu představení Červená Kletba odehrajeme v zimovišti všech hipsterů - v Krymské ulici. Pokud máte v životě prázdné místo, přijďte se podívat na naši zábavně naučnou přednášku a zajísté se dozvíte, jak ho naplnit. Představení začíná ve 20:00.

22. 7. 2016 Představení Jak se smířit s rozchodem Mighty Sounds

Událost

Kabar(du)et bude letošním ročníku festivalu Mighty Sounds! Dvanáctý ročník tohoto fesťáku se koná na letišti Čápův Dvůr u Tábora. Budeme hrát hned v pátek od 16:00 na Radio 1 Stage.

24. 6. 2016 Koncert tří Honzů Sběrné suroviny

Událost

Přesně po roce, opět na svatého Jana, se sejdou tři Janové, spolužáci z textařského oddělení KJJ. Zazní pár písní jak z kabaretu, tak z vlastního repretoáru všech zúčastněných Honzů. Spousta hudby a hodnotné pseudointelektuální diskuse po koncertě zárukou.
Vystupují:
Johnny Dočkal
Lumík http://bandzone.cz/_86054
Jan Psohlavec http://bandzone.cz/psohlavec

26. 4. 2016 Premiéra Červené kletby Dejvická klubovna

Událost

Premiéra představení Červená kletba se uskutečnila v Dejvické klubovně. Počin, který vznikal rok a půl, a který zužitkovává 58 let lidské zkušenosti se vztahy, s láskou a životem konečně spatřil světlo světa.

5. 4. 2016 Předpremiára Červené kletby Konzervatoř Jaroslava Ježka

Událost

aše představení Červená kletba jsme podrobili zkouškou ohněm na půdě naší milované školy přímo před zraky našich kritických kantorů a spolužáků. Děkujeme všem, kteří se zůčastnili, a kteří nám poskytly velice cennou zpětnou vazbu. Díky vašim připomínkám sfoukneme premiéru jak po másle.

18. 3. 2016 Dvakrát duet: LeDva a Kabar(du)et v Salmovské Salmovská literární kavárna

Událost

Na rozehřátí před premiérou vystoupil Kabar(du)et jako host na koncertě demo-folkového dua LeDva (Sára Friedlaenderová a Vojta Nejedlý). Koncert v Salmovské literární kavárně (Salmovská 2003/16) nabídl skvělou atmosféru a spousty duchaplných písní z autorské dílny Sebedrás a LeDva.

27. 9. 2014 7 fází rozchodu na DržseFestu Držsefest Únětice

Událost

Na DržseFestu 2014 vystoupilo pod názvem Lumík žije naše Ad Hoc divadlo s krátkou zábavně naučnou přednáškou 7 fází rozchodu. S šibeničním termínem jednoho týdne na přípravu jsme si poradili docela bravurně.

20. 3. 2014 Jak přežít v korporátu Mníšek pod Brdy

Událost

Konečně se zas podíváme za hranice Prahy! Oslovil nás spolek Mníšek kulturní, abychom s naším kabaretem přijeli do Brd. Představení se bude konat v Pavilonu Mníšek pod Brdy už od 18:30. Zvěte, sdílejte a dejte vědět všem, které v dané oblasti znáte!

Událost na Facebooku

Vstupné 100,- . Lístky jsou k zakoupení na pokladně městského úřadu (v úředních hodinách), v kavárně a bistru Tady & Teď, nebo na místě před představením.

Newsletter Upozornění na další akci emailem
ČERVENEC 2024
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
SRPEN 2024
Po Út St Čt So Ne
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
ZÁŘÍ 2024
Po Út St Čt So Ne
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30